تبلیغات
مرکزمهندسی پزشکی شیراز - فراخوان مقاله بیست و یکمین كنفرانس مهندسی‌زیست پزشكی ایران - دانشگاه صنعتی امیر کبیر آذر 1393
آشنایی با ما
با سلام ( خوش آمدید )

این سایت در جهت معرفی علوم نوین بین رشته ای از جمله مهندسی پزشکی ، مهندسی هسته ای و پرتو پزشکی ، مهندسی برق و الکترونیک و رباتیک و کاربردهای آن در جهت کمک به مهندسان ، پزشکان ، دانشجویان عزیز و سایر علاقمندان در سرتاسر کشور عزیزمان به ویژه همه دانشجویان دانشگاه شیراز و دانشگاه علوم پزشکی شیراز در سال 1391 شروع به فعالیت کرد. همچنین این وبسایت با همکاری مرکز رشد تجهیزات پزشکی دانشگاه علوم پزشکی شیراز در جهت ارتقا سطح علمی و دست یابی راحت دوستان به مقالات علمی مهندسی پزشکی و همچنین مکانی برای تبادل نظرات و پیشنهادات دانشجویان در سراسر کشور فعالیت میکند. بدیهی است که مطالب و نظرات ارزشمند شما عزیزان ما را در این امر یاری خواهد کرد.

تدریس خصوصی کلیه دروس مهندسی برق و مهندسی پزشکی و انجام پروژه های پژوهشی و دانشجویی

shirazbme@sums.ac.ir
shiraz.bme@gmail.com

باتشکر مدیریت سایت (کارشناس ارشد مهندسی پزشکی-بیوالکتریک دانشگاه شیراز)
موضوعات
برگه ها
جستجو در وبلاگ
تاریخ: شنبه 6 اردیبهشت 1393 11:58 ق.ظ

جزییات بیشتر و فراخوان مقاله  در ادامه مطلب 

اولین فراخوان دریافت مقاله برای

 21امین كنفرانس مهندسی ‌زیست پزشكی ایران

 

بیست و یکمین كنفرانس مهندسی‌زیست پزشكی ایران با هدف گسترش مرزهای دانش و تبادل نظر علمی-كاربردی در زمینه های مختلف مهندسی زیست پزشكیودر راستای تقویت ارتباط بین محققین، دانشجویان و صنعتگران كشور توسط انجمن مهندسی پزشکی و دانشگاه صنعتی امیرکبیر (پلی تکنیک تهران) در تاریخ 5 تا 7 آذرماه 1393 برگزار خواهد شد. كمیته برگزاری بیست و یکمین كنفرانس مهندسی زیست پزشكی درصدد است با برگزاری سخنرانیهای كلیدی، نشست­های علمی و تخصصی تلاش نماید آخرین دستاوردهای دانش در زمینه های مختلف زیر را ارائه نماید.

 

پردازش سیگنال های حیاتی، پردازش تصاویر پزشکی، مدلسازی سامانه های زیستی، اندازه گیری زیستی، مهندسی عصب و توانبخشی، بیومکانیک سیالات زیستی، بیومکانیک جامدات زیستی، بیومکانیک ورزش، رباتیک، مهندسی قلبی و تنفسی، مهندسی بیومواد، بافت، سلولی و ملکولی، مهندسی بالینی، انفورماتیک زیستی و پزشکی از راه دور (تله مدیسین)، نانو مواد، مهندسی زیست شیمی و سایر زمینه های مرتبط با مهندسی پزشکی

 

 

 بدین­وسیله از كلیه پژوهشگران، كارشناسان و متخصصان دانشگاهها، مؤسسات تحقیقاتی و صنایع در رشته های مرتبط دعوت می­شود تا با ارسال مقالات علمی خود به یکی از زبان­های فارسی یا انگلیسی به کنفرانس، در هرچه بهتر برگزار شدن این گردهمایی، مشاركت فعال داشته باشند. ارسال مقالات از طریق سایت به نشانی (http://edas.info/N17533) صورت می­پذیرد و شکل­دهی مورد پذیرش مقالات در آدرس تارنمای سایت دائمی کنفرانس (http://www.icbme.ir) قرار داده ­می­شود. طبق دستورالعمل شکل­دهی مقالات کنفرانس تعداد بیشینه مجاز صفحات هر مقاله 6 صفحه است. هزینه داوری هرمقاله75 هزارتومان است که درصورت پذیرش مقاله و تحت شرایط مندرج در سایت این هزینه بخشی از هزینه ثبت­نام کنفرانس محاسبه خواهد شد. لطفاً توجه نمایید که ثبت نام یکی از نویسندگان مقالات پذیرفته شده در کنفرانس ضروری است. تنها مقالات ارائه شده در تاریخ برگزاری کنفرانس در کتابچه کنفرانس چاپ خواهند شد. در نظر است که با توافق با کتابخانه دیجیتال IEEE-Xplore مقالات پذیرفته شده به زبان انگلیسی در سایت مربوط به این کتابخانه در معرض دید و استفاده در اینترنت قرار داده­شود. در ضمن از نویسندگان مقالات فارسی برگزیده دعوت خواهد گردید تا مقالات تکمیل شده خود را به فصلنامه علمی-پژوهشی مهندسی پزشکی زیستی ارسال نمایند. در ضمن امیدواریم که نویسندگان محترمی که عضو هیئت علمی دانشگاه­های ایران هستند، با شرکت فعال در روند داوری مقالات با کمیته علمی کنفرانس همکاری نمایند.

تاریخ های مهم:

 آغاز دریافت مقاله از 2 فروردین 93

 ارسال مقاله کامل و پرداخت حق داوری تا 5 تیر ماه 93

 اعلام نتایج اولیه تا 5 شهریور ماه 93:

 ارسال نسخة نهایی مقاله و ارائه تا 5 مهر ماه 93

 

سایت دائمی کنفرانس: http://www.icbme.ir

نشانی پست الکترونیکی دبیرخانه:  icbme2014@icbme.ir


 

تازه ترین مطالب
لینکدونی
ابزارک ها
  • کل بازدید:
  • بازدید امروز :
  • یازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل مطالب :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :


-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*- *---*---*---*---*---*---*---*---*---*---*---*---*---*

.

*---*---*---*---*---*---*---*---*---*---*---*---*---* *---*---*---*---*---*---*---*---*---*---*---*---*---* *---*---*---*---*---*---*---*---*---*---*---*---*---* *---*---*---*---*---*---*---*---*---*---*---*---*---* *---*---*---*---*---*---*---*---*---*---*---*---*---* PRchecker.info -----------

  • به کدام مطالب حوزه مهندسی و پزشکی بیشتر علاقمندید؟