آشنایی با ما
با سلام ( خوش آمدید )

این سایت در جهت معرفی علوم نوین بین رشته ای از جمله مهندسی پزشکی ، مهندسی هسته ای و پرتو پزشکی ، مهندسی برق و الکترونیک و رباتیک و کاربردهای آن در جهت کمک به مهندسان ، پزشکان ، دانشجویان عزیز و سایر علاقمندان در سرتاسر کشور عزیزمان به ویژه همه دانشجویان دانشگاه شیراز و دانشگاه علوم پزشکی شیراز در سال 1391 شروع به فعالیت کرد. همچنین این وبسایت با همکاری مرکز رشد تجهیزات پزشکی دانشگاه علوم پزشکی شیراز در جهت ارتقا سطح علمی و دست یابی راحت دوستان به مقالات علمی مهندسی پزشکی و همچنین مکانی برای تبادل نظرات و پیشنهادات دانشجویان در سراسر کشور فعالیت میکند. بدیهی است که مطالب و نظرات ارزشمند شما عزیزان ما را در این امر یاری خواهد کرد.

تدریس خصوصی کلیه دروس مهندسی برق و مهندسی پزشکی و انجام پروژه های پژوهشی و دانشجویی

shirazbme@sums.ac.ir
shiraz.bme@gmail.com

باتشکر مدیریت سایت (کارشناس ارشد مهندسی پزشکی-بیوالکتریک دانشگاه شیراز)
موضوعات
برگه ها
جستجو در وبلاگ
تاریخ: دوشنبه 18 مرداد 1395 06:53 ب.ظ

همایش مدرسه تابستانی مهندسی پزشکی و فناوری های نوین علوم پزشکی با همکاری دانشگاه علوم پزشکی و مرکز مهندسی پزشکی شیرازدر مرکز آموزش صنایع کارخانجات مخابراتی استان فارس و به کار خود پایان داد.

به گزارش "وب دا" در شیراز، در آیین اختتامیه این همایش، رییس مرکز رشد تجهیزات پزشکی دانشگاه علوم پزشکی شیراز، با اشاره به فعالیت های سه ساله اخیر مرکز مهندسی پزشکی شیراز گفت: این مرکز بیش از چهار سال است در زمینه برگزاری همایش و کارگاه های آموزشی با مرکز رشد تجهیزات پزشکی دانشگاه علوم پزشکی مشارکت داشته است.

دکتر "علیرضا مهدی زاده"، ادامه داد: تا کنون بیش از 80کارگاه آموزشی – علمی با رویکرد فنی و توانمندسازی از سوی این مرکز، طرح ریزی و اجرا شده است.

او با تاکید بر وسعت کاری این همایش، گفت: این همایش به مدت چهار روز، با برپایی کارگاه های علمی در زمینه های مهندسی پزشکی، فیزیک پزشکی، رباتیک پزشکی و انفورماتیک پزشکی، با حضور استادان برجسته از دانشگاه شیراز، دانشگاه صنعتی شیراز و در سطح کشوری برگزار شد.

مرکز مهندسی پزشکی شیراز

دکتر مهدی زاده با ببان اینکه این همایش با هدف کاربردی کردن مباحث دو بازدید از بیمارستان های تخصصی شیراز و کارخانه های تولیدی و صنعتی صورت گرفت، نسبت به تعامل بیشتر و سازنده مراکز مختلف دولتی و صنعتی در برگزاری چنین رویدادهایی، ابراز امیدواری کرد.

او با اشاره به همکاری صنایع کارخانه های مخابراتی ایران، دانشگاه علمی کاربردی مخابرات و رییس خوشه های فناور کارخانه های مخابراتی فارس برای میزبانی از شرکت کنندگان این دوره از همایش، اضافه کرد: همچنین کارگاه های بلندمدتی پس از همایش در نظر گرفته شده که به مدت یک ماه بعد از برگزاری، همچنان در محل مرکز رشد تجهیزات پزشکی دانشگاه علوم پزشکی شیراز برای استفاده عموم برپا می شود و علاقمندان می توانند با مراجعه به وبسایت رسمی همایش به نشانی اینترنتی SBMESS.IR، از زمان و نحوه برگزاری هر یک از این کارگاه ها، آگاه شوند.

در بخش دیگری از این آیین اختتامیه، مهندس "محمد مهر بهشتی"، دبیر همایش و مهندس "سعید جعفری زاده"، مدیر اجرایی همایش، گزارشی پیرامون نحوه اجرای همایش و برنامه های آتی آن ارایه کردند.

این همایش با همکاری دانشگاه علوم پزشکی شیراز، دانشگاه صنعتی شیراز، مرکز مهندسی پزشکی شیراز، صنایع کارخانجات مخابراتی ایران و موسسه بین المللی IEEE از یازدهم تا چهاردهم مرداد، برگزار شد و در پایان، استادان و برگزارکنندگان مورد تقدیر قرار گرفتند.

مدرسه تابستانه مهندسی پزشکی ایرانتازه ترین مطالب
لینکدونی
ابزارک ها
 • کل بازدید:
 • بازدید امروز :
 • یازدید دیروز :
 • بازدید این ماه :
 • بازدید ماه قبل :
 • تعداد نویسندگان :
 • تعداد کل مطالب :
 • آخرین بازدید :
 • آخرین بروز رسانی :


-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*- *---*---*---*---*---*---*---*---*---*---*---*---*---*

.

*---*---*---*---*---*---*---*---*---*---*---*---*---* *---*---*---*---*---*---*---*---*---*---*---*---*---* *---*---*---*---*---*---*---*---*---*---*---*---*---* *---*---*---*---*---*---*---*---*---*---*---*---*---* *---*---*---*---*---*---*---*---*---*---*---*---*---* PRchecker.info -----------

 • به کدام مطالب حوزه مهندسی و پزشکی بیشتر علاقمندید؟


 • شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic