آشنایی با ما
با سلام ( خوش آمدید )

این سایت در جهت معرفی علوم نوین بین رشته ای از جمله مهندسی پزشکی ، مهندسی هسته ای و پرتو پزشکی ، مهندسی برق و الکترونیک و رباتیک و کاربردهای آن در جهت کمک به مهندسان ، پزشکان ، دانشجویان عزیز و سایر علاقمندان در سرتاسر کشور عزیزمان به ویژه همه دانشجویان دانشگاه شیراز و دانشگاه علوم پزشکی شیراز در سال 1391 شروع به فعالیت کرد. همچنین این وبسایت با همکاری مرکز رشد تجهیزات پزشکی دانشگاه علوم پزشکی شیراز در جهت ارتقا سطح علمی و دست یابی راحت دوستان به مقالات علمی مهندسی پزشکی و همچنین مکانی برای تبادل نظرات و پیشنهادات دانشجویان در سراسر کشور فعالیت میکند. بدیهی است که مطالب و نظرات ارزشمند شما عزیزان ما را در این امر یاری خواهد کرد.

تدریس خصوصی کلیه دروس مهندسی برق و مهندسی پزشکی و انجام پروژه های پژوهشی و دانشجویی

shirazbme@sums.ac.ir
shiraz.bme@gmail.com

باتشکر مدیریت سایت (کارشناس ارشد مهندسی پزشکی-بیوالکتریک دانشگاه شیراز)
موضوعات
برگه ها
جستجو در وبلاگ
1.
توضیحات کتاب الکترونیکی آموزش نرم افزار MATLAB


نرم افزار MATLAB برای کسانی که با محاسبات عددی و بویژه جبر خطی سر و کار دارند تهیه شده است و همچنین ابزار پرقدرتی برای ترسیم داده ها ، برنامه نویسی و انجام محاسبات مهندسی و پژوهشی می باشد .

این کتاب شامل هفت بخش می باشد که در هر بخش نرم افزار را به طور خلاصه و به همراه مثال شرح داده است .

مطالب این کتاب به صورت کاربردی و ساده بیان شده است به همین دلیل افرادی که تا به حال با این نرم افزار کار نکرده اند می توانند با مطالعه این کتاب به راحتی از این نرم افزار استفاده نمایند .

بخش های کتاب :
مطلب چیست ؟
عملیات ابتدایی
چند جمله ایها
عملیات و توابع منطقی
ترسیم داده ها
برنامه نویسی (m-files)
خطایابی برنامه ها
............
تهیه كننده : نوید مستوفی
گروه مهندسی شیمی
دانشكده فنی – دانشگاه تهران
دانلود با حجم:
280kb / PDF
فایل ضمیمه
نوع فایل: pdf Learning-Matlab.pdf (279.1 كیلو بایت, 2324 نمایش)


2.
آموزش نرم افزار MatLAB کاری از عباس برمکی و مشکی باف می باشد.
دانلود:

كد:
http://www.4shared.com/file/67927982/bb2c5fc6/matlab_learning.html3: آموزش کامل نرم افزار
MATLAB

Download Now:
Download
Filesize: 5.10 MB

اینم چندتا لینک واسه آموزش ای نرم افزار
 1. http://download712.mediafire.com/txzmctfb9rkg/itttgmmnmne/Essential+MA TLAB+For+Engineers+And+Scientists%283rd+Edition%29.pdf
4.

کتابهای فارسی آموزش Matlabعنوان: کتاب راهنمای استفاده از MATLAB
نوع: علوم کامپیوتر
نوع فایل : PDF
رشته : کامپیوتر
زبان : فارسی
حجم 373 (کیلوبایت)
تعداد صفحات:36


از ویژگی های این کتاب :
Matlab® یك زبان با كارایی بالا برای محاسبات فنی است كه محاسبات ، ترسیمات وبرنامه نویسی را در یك محیط كاربری ساده كه مسائل و راه حل ها با علائم آشنای ریاضی بیان میشوند را انجام می دهد . استفاده های معمول از Matlab موارد زیر را شامل می شود:

* ریاضی و محاسبات
* توسعه الگوریتم
* دریافت داده ها
* مدل سازی ، شبیه سازی و نمونه سازی اولیه
* تحلیل داده ها ، پویش و ترسیمات
* تصویر سازی علمی ومهندسی
* توسعه برنامه های كاربردی،وشامل محیط كاربری گرافیكی

Matlab یك سیستم تعاملی است كه عناصر اصلی داده ها یك آرایه هستند كه نیازی به بعد سازی ندارند . این به شما اجازه می دهد مسائل محاسباتی تخصصی زیادی مخصوصا آنهایی كه دارای ماتریس وبردار و فرمولبندی هستند را در كسری از زمانی كه باید صرف برنامه نویسی با برنامه های اسكالر و غیر تعاملی مانند C ,Fortran كنید را حل كنید
نام Matlab از Matrix Laboratory گرفته شده است .Matlab در اصل برای فراهم كردن دسترسی آسان به برنامه Matrix كه بوسیله پروژه LINPACK و EISPACK توسعه داده شده است ، نوشته شده است . امروزه موتور Matlab كتابخانه های LAPACK وBLAS را تاسیس و تكنولوژی جدیدی را برای محاسبات ماتریسی در برنامه گنجانده است .
Matlab در طول سالها بوسیله اطلاعات اولیه كاربران زیادی توسعه می یابد . در محیط دانشگاه Matlab یك وسیله آموزشی استاندارد برای دوره های مقدماتی وپیشرفته در ریاضیات و مهندسی وعلم است . در صنعت Matlab وسیله ای منتخب برای تحقیقات دارای بازده بالا ، توسعه و تحلیل است.
Matlab شامل یك سری از برنامه های كاربردی افزوده شده برای راه حل های مخصوص است كه Toolboxes نامیده می شود . برای تعداد زیادی از كاربران Matlab خیلی مهم است كه toolbox ها اجازه یادگیری و بكار بردن تكنولوژی های خاص را می دهند.Toolbox ها مجموعه جامعی از توابع Matlab هستند كه محیط Matlab را برای حل دسته مخصوصی از مسائل توسعه می دهند . كاربرد toolbox ها شامل پردازش سیگنال ها ، كنترل سیستم ، شبكه های عصبی ، منطق فازی ، حركت امواج وخیلی چیز های دیگر می شود .
فایل ضمیمه
نوع فایل: zip matlab.zip (373.0 كیلو بایت, 4152 نمایش)
تازه ترین مطالب
لینکدونی
ابزارک ها
 • کل بازدید:
 • بازدید امروز :
 • یازدید دیروز :
 • بازدید این ماه :
 • بازدید ماه قبل :
 • تعداد نویسندگان :
 • تعداد کل مطالب :
 • آخرین بازدید :
 • آخرین بروز رسانی :


-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*- *---*---*---*---*---*---*---*---*---*---*---*---*---*

.

*---*---*---*---*---*---*---*---*---*---*---*---*---* *---*---*---*---*---*---*---*---*---*---*---*---*---* *---*---*---*---*---*---*---*---*---*---*---*---*---* *---*---*---*---*---*---*---*---*---*---*---*---*---* *---*---*---*---*---*---*---*---*---*---*---*---*---* PRchecker.info -----------

 • به کدام مطالب حوزه مهندسی و پزشکی بیشتر علاقمندید؟


 • شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات